Kalendář soutěží dospělých v roce 2012
p.č. | SDH | Termín | Soutěž | Hod. | Poznámka |
1. | Rychvald | 17.3. | Přátelská jarní soutěž | 13.00 | vlastní prav. |
2. | Mistřovice | 31.3. | Jarní | 14.00 | u HZ |
3. | Doubrava | 28.4. | Soutěž starých pánů | 15.00 | u HZ |
4. | Dětmarovice | 26.5. | Soutěž starých pánů | ||
5. | Stonava | 19.5. | Železný hasič | ||
6. | Albrechtice | 19.5. | Pohárová | 15.00 | Zámostí |
7. | Bohumín Šunychl | 26.5. | Pohárová | 15.00 | Kališovo jezero |
8. | Marklovice | 26.5. | Pohárová | 15.00 | u HZ |
9. | Orlová Město | 16.6. | O pohár starosty | 10.00 | náměstí |
10. | Chotěbuz | 16.6. | Pohárová | 15.00 | |
11. | Závada | 16.6. | Pohárová | 15.00 | muži+st.páni |
12. | Doubrava | 30.6. | O pohár starostky | 15.00 | náměstí |
13. | Č.T.Mosty | 30.6. | Pohárová | 15.00 | |
14. | Stanislavice | 05.7. | Železný hasič | 10.00 | |
15. | Rychvald | 05.7. | Pohár starostky obce | 13.00 | u HZ |
16. | Orlová Město | 07.7. | Memoriál V.Peka | 15.00 | u HZ |
17. | Mistřovice | 14.7. | Pohárová | 14.00 | u HZ |
18. | Hradiště | 14.7. | Pohárová | 14.00 | u HZ |
19. | Zpupná Lhota | 21.7. | Pohárová | ||
20. | Bohumín Záblatí | 21.7. | Memoriál A.Škuty | 14.00 | |
21 | Karviná Louky | 21.7. | Memoriál K.Puka | 13.00 | |
22. | Karviná Hranice | 22.7. | Memoriál J.Kondziolky | 10.00 | u HZ |
23. | Karviná Hranice | 22.7. | O pohár primátora | 15.00 | u HZ |
24. | Horní Suchá | 28.7. | Hornosušská věž | 08.00 | |
25. | Bohumín Vrbice | 28.7. | Pohárová | 12.00 | MSL |
26. | Marklovice | 28.7. | Sání z řeky | 15.00 | u HZ |
27. | Horní Žukov | 29.7. | Pohárová | 10.00 | Muži+dorost |
28. | Stanislavice | 05.8. | Těšínský pohár | 9.30 | |
29. | Stanislavice | 05.8. | 9.kolo Beskydské ligy | 13.00 | |
30. | Horní Suchá | 18.8. | O putovní pohár starosty | 14.00 | u HZ |
31. | Stonava | 18.8. | Pohárová soutěž | ||
32. | Petřvald | 18.8. | Pohárová | 14.00 | |
33. | Bohumín Záblatí | 25.8. | Pohárová | 21.00 | noční |
34. | Orlová Poruba | 25.8. | Pohár starostky | 10.00 | u HZ |
35. | Doubrava | 25.8. | Memoriál J.Neděly | 15.00 | u HZ |
36. | Životice | 25.8. | Pohárová | ||
37. | Chotěbuz | 31.8. | Memoriál J.Kisze | 21.00 | noční |
38. | Bohumín Kopytov | 08.9. | Pohárová, muži + ženy | 15.00 | u HZ |
39. | Dětmarovice | 15.9. | Pohár starosty obce | ||
40. | Český Těšín Mosty | 15.9. | O Mosteckou bečku | 15.00 | |
41. | Mistřovice | 15.9. | Pohárová | 21.00 | noční |
42. | Bohumín Skřečoň | 22.9. | Pohárová | ||
43. | Orlová Poruba | 6.10 | Soutěž NDT | 13.00 | |
44. | Havířov Město | 6.10 | Pohárová | 15.00 | vl.pravidla |
Termíny okrskových kol a okresního kola v roce 2012
Okrsek |
Termín | Místo | poznámka |
Bohumín | 12.5. v 08.30 | Bohumín Vrbice | |
Český Těšín | 19.5. v 09.00 | Český Těšín „Na Frýdecké“ | +dorost (okresní kolo) |
Havířov | 30.4. v 16.00 | Albrechtice | |
Karviná | 12.5. v 09.00 | Závada | |
Orlová | 12.5. v 09.00 | Rychvald | |
OKRESNÍ KOLO | sobota 9.6. | Č.Těšín „na Frýdecké“ | od 07.00 hodin |
KRAJSKÉ KOLO | 22.-24.6. | Ostrava |
Další akce v roce 2012
Č.T. Město | 5.5. | Č.Těšín – Minikopaná |
Orlová Poruba | Květen | Oslavy 105.let SDH |
Okrsek Orlová | 13.5. | Okrskový turnaj v kopané |
Hradiště | 26.5. | Oslavy 90.let SDH |
Okrsek Orlová | 15.9. | Českopolská okrsková soutěž |
Okrsek Orlová | 13.10. | Okrskový turnaj ve st.tenise |
Stonava | 17.11. | Sálová kopaná |
Petrovice | Listopad | Halové setkání MH |
Termíny soutěží mladých hasičů v roce 2012
Orlová-Město | 5.5. | 14:00 | MH | M.L.O.K. |
Havířov-Město | 19.5. | 9:00 | MH | M.L.O.K. |
PLAMEN | 26.5. | Č.T. | ||
Orlová-Poruba | 27.5. | MH | ||
Karviná-Hranice | 3.6. | 9:30 | MH | M.L.O.K. |
Karviná - Louky | 10.6. | MH | M.L.O.K. | |
Doubrava | 30.6. | 9:00 | MH | M.L.O.K. |
Horní Žukov | 29.7. | dorost | ||
Havířov - Životice | 2.9. | MH | M.L.O.K. | |
Bohumín-Kopytov | 8.9. | 9:00 | MH | M.L.O.K. |
Český Těšín-Mosty | 15.9. | 9:00 | MH | M.L.O.K |
Rychvald | 16.9. | MH | M.L.O.K. | |
Hradiště | 22.9. | MH | M.L.O.K. | |
Karviná - Hranice (mikulášské uzlování) | 16.12. | 9:30 | MH |